KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524557
nr 1352 4557
Folke Jupiter (1913-1979), Sverige. Signerad, "Septemberdag". Olja på duk, 53x80cm.
Utrop:
800 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 20:14:32
500 kr
600 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.800 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.800 kr
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr